facebook youtube instagram

Drodzy Zawodnicy, Sponsorzy i Partnerzy, Wolontariusze i Przyjaciele

Jak wiecie od wielu miesięcy pracujemy nad jubileuszową V edycją ChampionMan Duathlon Czempiń. Te wyjątkowe zawody, połączone z przygotowywaną wspaniałą fetą na pięciolecie, miały odbyć się już za miesiąc. ChampionMan Duathlon Czempiń to wspaniałe święto sportu, wyjątkowa rodzinna atmosfera zawodów, okazja do wspólnej zabawy dla kibiców, wolonatriuszy i sportowców.

Efektem wejścia w życie ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz stosowne rozporządzenia Ministra Zdrowia, w tym w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, było m.in. odwołanie albo przełożenie wielu imprez sportowych.

Powyższe uderzyło również w zdolność funkcjonowania naszej rodzinnej firmy, w niezwykle dotkliwy sposób, a okoliczności związane z wprowadzeniem stanu epidemii mają charakter od nas niezależny i niemożliwy do przewidzenia w chwili podjętych dotychczas działań organizacyjnych.

Z wielkim niepokojem obserwowaliśmy w ostatnich tygodniach sytuację związaną z epidemią COIVD-19. Mimo, że obowiązujące ograniczenia prawne w organizacji imprez, nie sięgają obecnie daty zawodów, już od kilku dni jest dla nas jasne, że przeprowadzenie zawodów w zaplanowanym terminie nie będzie możliwe

.Aby zachować to co w ChampionMan Duathlon Czempiń wyjątkowe, a nade wszystko, by zapewnić należyte bezpieczeństwo Wam drodzy zawodnicy ale także kibicom, wolontariuszom czy osobom zaangażowanym w organizację, z niesłychanym bólem serca, ale też z olbrzymimi nadziejami chcielibyśmy Wam ogłosić, że tegoroczna V edycja ChampionMan Duathlon Czempiń zostaje przełożona na dzień 19 września 2020.

Wierzymy, że przez ostatnie lata, kiedy wspólnie tworzyliśmy to wspaniałe wydarzenie sportowe dostarczyliśmy Wam wielu niezapomnianych chwil i że przyjdzie moment, że znowu przywitamy Was na mecie i będziemy mogli uściskać wręczając medal. To wszystko będzie możliwe, jeśli w tych trudnych chwilach wykażemy się wzajemnym wsparciem.

Ustalając nowy termin zawodów braliśmy pod uwagę terminarz innych imprez, przede wszystkim multisportowych. Konsultowaliśmy go z wieloma organizatorami, a w szczególności z Polskim Związkiem Triathlonu z uwagi na rangę Mistrzostw Polski.

W związku z zaistniałą sytuacją, przedstawiamy Wam do wyboru poniższe rozwiązania:
1) Automatycznie przenosimy opłatę startową na termin 19 września 2020 roku;
2) Jeżeli danemu Zawodnikowi nowy termin nie odpowiada, proponujemy zaksięgowanie opłaty startowej na poczet zawodów w 2021 roku. Na podjęcie decyzji co do przeniesienia opłaty na rok 2021, Zawodnik ma czas do 15 lipca 2020 roku;
3) Możemy przepisać pakiet startowy na rzecz innego Zawodnika, bez opłaty manipulacyjnej. Zgłoszenia w sprawie przepisania parkietu na innego Zawodnika można dokonywać do 31 lipca 2020 roku;
4) -Dla nowych Zawodników zamrażamy wysokość obecnych opłat startowych do dnia 31 lipca 2020 roku.

Zapisy na zawody dziecięce uruchomimy , jak tylko stan epidemii zostanie do tego czasu zniesiony i pozwolą na to kwestie organizacyjne.

W razie pytań, prosimy Was o kontakt pod adresem mailowym: biuro@duathlonczempin.pl

Głęboko wierzymy, że zrozumiecie podjętą przez nas decyzję, bo tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie przetrwać tę próbę i dalej organizować dla Was ChampionMan Duathlon Czempiń.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA

Piotr i Izabela Lisieccy
PonoKai Sport & Event

#wystartujępóźniej

created by e-studio17.pl | all rights reserved!