BIURO ZAWODÓW

BIURO OPERACYJNE PODCZAS ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie mieściło się w bliskiej odległości od Startu i Mety, w budynku Hali Sportowej „Herkules” przy Gimnazjum w Borowie, ul. Borówko Stare 6, 64-020 Czempiń.

Biuro będzie czynne:
piątek 17.09.2021 r. w godzinach 12:00 – 21:00
sobota 18.09.2021 r. w godzinach 06:30 – 18:00

W biurze zawodów, zawodnik ma obowiązek przedstawić swój dowód tożsamości wraz ze zdjęciem.

Osoby, które w dniu zawodów nie mają ukończonych 18 lat dodatkowo mają obowiązek przedłożyć w biurze zawodów podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w ChampionMan Duathlon Czempiń w Czempiniu.

Podczas zawodów Championman Duathlon Czempiń obowiązują licencje Polskiego Związku Triathlonu. Licencje obowiązują wszystkich startujących zawodników na Mistrzostwach Polski na Dystansie Średnim 10/60/10 (nie obowiązują na Dystansie Sprint).
 Licencja może być roczna lub jednorazowa. Przed odebraniem pakietu startowego, każdy zawodnik ma obowiązek okazać ważną licencję. Jeśli dysponujesz licencją w aplikacji, wystarczy, że okażesz ekran z widoczną licencją, aby to zrobić logujesz się do aplikacji PZTri, wybierasz „Twoje Licencje” i odpowiednią pozycję, ekran z widoczną licencją jest potwierdzeniem do wydania pakietu przez biuro zawodów. Jeżeli posiadasz licencję roczną w formie karty, wówczas prosimy o okazanie tej karty.
Osoby nieposiadające aktualnej licencji PZTri, nie będą mogły odebrać pakietu startowego i wziąć udziału w Mistrzostwach Polski w Duathlonie na Dystansie Średnim.
Uwaga: podczas zawodów nie będzie możliwości zakupu licencji w dniu startu.
Licencje będzie można zakupić wyłącznie przez aplikację PZTri. Koszt licencji jednorazowej to 20 zł
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZAWODACH

ChampionMan Duathlon Czempiń