facebook youtube instagram

 

Start ChampionMana już za niespełna dwa dni 🙃. Natomiast jutro od godziny 16 tej zacznie się wielkie święto dziecięcego i młodzieżowego duathlonu- Coccodrillo ChampionKids Duathlon.
Od pierwszej edycji sponsorem tytularnym jest firma Coccodrillo i to właśnie koszulkę Coccodrillo z logo imprezy (w tym roku w nowej odsłonie kolorystycznej) otrzyma każdy uczestnik duathlonu.
Na starcie stanie aż 3⃣0⃣0⃣ młodych duathlonistów To rekordowa frekwencja! Rekordowy był też czas w jakim rozeszły się wszystkie pakiety 72 h !😁
Dzieci i młodzież będą rywalizować w ośmiu kategoriach wiekowych. Kategorie KIDS 1,2,3 będą zaczynały zmagania od jazdy na rowerze, a kończyły biegiem.
Każda następna kategoria to starty w klasycznym duathlonie i nowość dla tych właśnie kategorii czyli Kids 4 i 5, oraz Junior 1,2,3: dzieci i młodzież wstawiają rowery do strefy zmian, tej samej w której swoje rowery w sobotę będą wstawiać zawodnicy dorośli ! Chcemy żeby młodzi zawodnicy uczyli się i poczuli prawdziwego ducha duathlonu 💪.
Drodzy rodzice jest jeszcze czas poćwiczyć z dzieckiem ściąganie i zakładanie kasku ! 🙂
Dokładny harmonogram i opis znajdziecie tutaj: http://www.duathlonczempin.pl/informacje/
A dzisiaj prezentujemy również medal- jaki otrzyma każde dziecko na mecie .
#CoccodrilloChampionKids
#OSIĄGAJWIĘCEJ
#ChampionMan

created by e-studio17.pl | all rights reserved!