O i-SPORT

i-Sport_RGB_my_sport

Oficjalny partner treningowy

ChampionMan Duathlon Czempiń 2020

Platforma treningowa i-Sport (www.i-sport.pl) to jedyna tego typu forma usługi sportowej w Polsce. Unikalne połączenie trenera personalnego (indywidualne podejście) i automatycznej aplikacji umożliwiającej zoptymalizowanie kosztów usługi. To profesjonalny trener, dietetyk i asystent sportowy w jednej osobie.

i-sport

Ta multi-dyscyplinowa platforma aktywnościowa i dietetyczna stworzona została przez sportowców dla amatorów. Cała merytoryka treningowa układana jest przez olimpijczyków, mistrzów świata, i ich trenerów. Znajdziemy tu takie nazwiska jak Kacper Adam, Jakub Pieniążek czy Paweł Korzeniowski. Platforma i-Sport to profesjonalny trener, dietetyk i asystent sportowy w jednej osobie. Możesz być z nim w stałym kontakcie telefonicznym, napisać do niego na platformie treningowej oraz połączyć się z nim za pomocą aplikacji mobilnej i-Sport. Tutaj poprawisz swoje wyniki i przygotujesz się do zawodów – możesz biegać, jeździć na rowerze, pływać, uprawiać triathlon i duathlon lub fitness.

i-sport zdjecie do strony

Konsultacja trenerska i plan na start w prezencie

Opieka trenerska, indywidualny plan treningowy i dietetyczny za darmo przez pierwsze 2 tygodnie! Po tym okresie sami decydujecie czy chcecie kontynuować współpracę i przygotowywać się do startu pod okiem Trenera.

Zacznij już dziś

Od teraz, bez względu na jakim jesteś poziomie zaawansowania, jaki masz cel i co chcesz osiągnąć – nie jesteś sam – masz do dyspozycji wsparcie Trenera i-Sport!