OPIS IMPREZY

logo-championman-2017

 

 

ikony_dystanse-opis-imprezy

Z dumą możemy ogłosić, że największe duathlonowe wydarzenie w Polsce odbędzie się w dniach 12-13 maja 2017 roku. Podobnie jak w roku 2016 zawody rozegrane zostaną na dwóch dystansach. W sobotę 13 maja 2017 r. wystartuje Dystans Sprint (5km bieg-20 km rower-2,5 km bieg) i nasz koronny Dystans Długi (10 km bieg-60km rower -10 km bieg).

Natomiast piątek 12 maja 2017 r. to dzień, w którym swoje duathlonowe święto będą miały dzieci i młodzież.

ChampionMan Duathlon Czempin 2016 był wyjątkowy na polskiej scenie multisportowej. Po raz pierwszy w naszym kraju odbyły się zawody na dystansie 10-60-10 w konwencji bez draftingu. Impreza odniosła ogromny sukces. Łącznie wystartowało ponad 400 zawodników na wszystkich dystansach. Jak się okazało były to największe zawody duathlonowe  jakie odbyły się dotychczas w Polsce, i w opinii wielu z Was bardzo dobrze zorganizowane.

Udało się to, dzięki ciężkiej pracy wielu osób. Dzięki ogromnemu wsparciu Burmistrza Gminy Czempiń Konrada Malickiego i wszystkich pracowników Urzędu Gminy Czempiń. Dzięki bezinteresownej pracy służb mundurowych i wolontariuszy, przy wsparciu wielu firm i partnerów, a także mieszkańców gminy Czempiń.  Mamy nadzieję, że nasze zawody na stałe wpiszą się w kalendarz imprez dla multisportowców z całej Polski.

ChampionMan Duathlon Czempiń to zawody zorganizowane przez pasjonatów dla pasjonatów.
Będziemy robić wszystko żebyście znowu poczuli się, że to jest Wasze święto. Ponownie chcemy przywitać was pokaźnym pakietem startowym, bogatą strefą finiszera , bardzo szybką i o doskonałej jakości trasą na etapie kolarskim, wspaniałymi strefami kibiców w sołectwach przez które będziecie przejeżdżać.
Pragniemy utrzymać standard ale i jeszcze troszkę dołożyć, dlatego wsłuchując się w Wasze uwagi i postulaty planujemy stworzyć dodatkowe strefy żywieniowe na etapie biegowym i rowerowym. Zorganizować strefy kibica na etapie biegowym. Przygotowujemy dodatkowe atrakcje nie tylko dla zawodników ale też dla ich rodzin i kibiców.

Drogi Zawodniku i Zawodniczko doceniamy Wasz trud włożony w treningi przez długie zimowe i wczesnowiosenne miesiące. Chcemy żebyście wspólnie z nami rozpoczęli swój multisportowy sezon startowy.

ZAPRASZAMY DO CZEMPINIA

ORGANIZATORZY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZAWODACH

ChampionMan Duathlon Czempiń