facebook youtube instagram

PonoKai Sport & Event zaprasza na TRIATHLON SOPLICOWO
Jako organizatorzy ChampionMan Duathlon Czempiń chcielibyśmy zaprosić Was Drodzy Sportowcy, wraz z całymi rodzinami na nową, organizowaną przez nas, wyjątkową imprezę łącząca sport i kulturę. Tym razem zapraszamy Was do Cichowa‍♀‍♂, tym razem zapraszamy na Triathlon Soplicowo.
O Cichowie mówi się dziś, że to najbardziej filmowa miejscowość w Polsce. 20 lat temu, latem 1998 roku Andrzej Wajda rozpoczął zdjęciado Pana Tadeusza – filmu , który jest adaptacją epopei, znaną każdemu Polakowi. W 1999 roku wybudowany przez górali folwark Soplicowo trafił wprost z planu filmowego niedaleko Józefowa pod Warszawą do malutkiego, urokliwego Cichowa w gminie Krzywiń, w województwie wielkopolskim. Ta filmowa dekoracja do adaptacji poematu Adama Mickiewicza jest prawdziwym scenograficznym majstersztykiem Allana Starskiego.
Folwark z filmowej superprodukcji Andrzeja Wajdy stanął w pięknym miejscu – nieopodal morenowego jeziora otoczonego lasem, tuż przy starym sadzie. I to właśnie tutaj, w filmowym folwarku umiejscowimy dla Was metę.
Przygotowaliśmy też dla Was wyjątkowy pakiet startowy, w którym otrzymacie m.in…. książkę Pan Tadeusz oraz pięknie wydany przewodnik „Podróże z Panem Tadeuszem”

Szukacie miejsca na początek swojej przygody z triathlonem?
Szukacie wyjątkowych zawodów?
Szukacie zawodów gdzie rodzina nie będzie się nudzić?

Triathlon Soplicowo -to są właśnie te zawody !!! Spotkasz tutaj Adama Mickiewicza, przybijesz piątkę z Panem Tadeuszem a ksiądz Robak będzie nad tobą czuwał w strefie zmian.


Zabierz rodzinę i przyjaciół, wystartuj i odetchnij pełną piersią na wielkopolskiej wsi.
Zapraszamy do Cichowa- Cicho o nas nie będzie!
www.triathlonsoplicowo.pl

created by e-studio17.pl | all rights reserved!