facebook youtube instagram
Do grona sponsorów Mistrzostw Polski ChampionMan Duathlon Czempiń w sezonie 2022 dołącza marka PENCO. 👏🤗
PENCO Polska to wyłączny dystrybutor na rynku polskim suplementów dla wyczynowych sportowców marki PENCO. Wysoka jakość produktów PENCO jest rezultatem 30 lat doświadczeń w sportach wytrzymałościowych. Wszystkie produkty marki PENCO powstają w wyniku badań naukowych i są wynikiem wieloletniej współpracy świata naukowców i sportowców z różnych dyscyplin typu endurance. Wysoka skuteczność produktów została w krótkim czasie doceniona przez największe kluby sportowe i najlepszych sportowców w Polsce.
W pakietach startowych znajdziecie żel energetyczny w zależności od dystansu żel energetyczny PENCO ENERGY GEL LONG TRAIL 35 g lub napój regeneracyjny RESTART DRINK 50 g, a dzięki naszej współpracy będziecie mogli zamówić gotowe zestawy produktów https://www.pencopolska.pl/kategoria-produktu/zestawy/ na Wasz start.
Race Packi to specjalnie przygotowane zestawy z myślą o wysiłkach trwających wiele godzin. Zamówione Race Packi dostarczone będą prosto do naszego biura zawodów i wydawać będziemy je bezpośrednio przed Waszym startem.
A co jeśli zapomniałeś zabrać żel energetyczny na nasze zawody? O zapominalskich też będziemy pamiętać. W strefie Expo na terenie miasteczka zawodów na stanowisku PENCO, będziesz miał możliwość zapoznać się bliżej z produktami PENCO i nabyć żele oraz elektrolity w opakowaniach jedno i dwudawkowych.
Już teraz wejdź na stronę www.pencopolska.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą produktów skierowaną dla najlepszych sportowców.
PENCO – paliwo mistrzów 👑
created by e-studio17.pl | all rights reserved!