PENCO OFICJALNY PARTNER ENERGETYCZNY CHAMPIONMAN DUATHLON CZEMPIŃ 2022

LEDLENSER PARTNEREM CHAMPIONMAN DUATHLON CZEMPIŃ 2022
19 kwietnia 2022
PRZEDŁUŻAMY ZAPISY ONLINE 
21 kwietnia 2022
Do grona sponsorów Mistrzostw Polski ChampionMan Duathlon Czempiń w sezonie 2022 dołącza marka PENCO. 👏🤗
PENCO Polska to wyłączny dystrybutor na rynku polskim suplementów dla wyczynowych sportowców marki PENCO. Wysoka jakość produktów PENCO jest rezultatem 30 lat doświadczeń w sportach wytrzymałościowych. Wszystkie produkty marki PENCO powstają w wyniku badań naukowych i są wynikiem wieloletniej współpracy świata naukowców i sportowców z różnych dyscyplin typu endurance. Wysoka skuteczność produktów została w krótkim czasie doceniona przez największe kluby sportowe i najlepszych sportowców w Polsce.
W pakietach startowych znajdziecie żel energetyczny w zależności od dystansu żel energetyczny PENCO ENERGY GEL LONG TRAIL 35 g lub napój regeneracyjny RESTART DRINK 50 g, a dzięki naszej współpracy będziecie mogli zamówić gotowe zestawy produktów https://www.pencopolska.pl/kategoria-produktu/zestawy/ na Wasz start.
Race Packi to specjalnie przygotowane zestawy z myślą o wysiłkach trwających wiele godzin. Zamówione Race Packi dostarczone będą prosto do naszego biura zawodów i wydawać będziemy je bezpośrednio przed Waszym startem.
A co jeśli zapomniałeś zabrać żel energetyczny na nasze zawody? O zapominalskich też będziemy pamiętać. W strefie Expo na terenie miasteczka zawodów na stanowisku PENCO, będziesz miał możliwość zapoznać się bliżej z produktami PENCO i nabyć żele oraz elektrolity w opakowaniach jedno i dwudawkowych.
Już teraz wejdź na stronę www.pencopolska.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą produktów skierowaną dla najlepszych sportowców.
PENCO – paliwo mistrzów 👑