facebook youtube instagram

TRASA DYSTANS ŚREDNI

Trasa biegowa- bieg1- 10 km i strefa T1

Jedna pętla trasy biegowej liczy 5km. Na Dystansie Średnim do pokonania będą 2 pętle. Start rozpocznie się w okolicy Hali Sportowej  i wiedzie ulicami : Borówko Stare- Chłapowskiego – Kuczmerowicza –Kolejowa, gdzie będzie punkt nawrotowy. Pętla w formie agrafki. Na całej trasie obowiązuje poruszanie się lewą stroną jezdni. Strefa zmian T1- zlokalizowana jest na Parkingu przy Hali Sportowej . Na całej trasie nawierzchnia asfaltowa. Na trasie biegowej będą usytuowane cztery punkty odżywcze.

Trasa rowerowa-60km i strefa T2

Jedna pętla trasy kolarskiej liczy 30km. Na Dystansie Średnim do pokonania będą 2 pętle. Trasa rowerowa rozpoczyna się w okolicy Hali Sportowej  i wiedzie ulicą Borówko Stare w kierunku Borowa i dalej Gorzyczki- Stary Gołębin – Donatowo-Błociszewo (gdzie będzie znajdował się punkt nawrotowy). Trasa płaska i szybka, z bardzo dobrą jakością asfaltu. Pętla rowerowa w formie agrafki. Ruch dwukierunkowy, poruszanie się po trasie rowerowej przy prawej krawędzi jezdni, zakaz przekraczania osi jezdni. Podczas konkurencji rowerowej obowiązują zasady ruchu drogowego (ruch prawostronny). Kask obowiązkowy na całej trasie kolarskiej. Ruch drogowy będzie całkowicie zamknięty. Zawody w konwencji bez draftingu! (zabroniona jest jazda na rowerze w odległości mniejszej niż 10m za innym zawodnikiem). Strefa zmian T2- zlokalizowana jest na Parkingu przy Hali Sportowej. Na trasie rowerowej będą usytuowane dwa punkty odżywcze.

Trasa biegowa- bieg2- 10km

Po wybiegnięciu ze strefy T2 biegniemy ponownie trasą biegu 1 i pokonujemy 2 pętle – 5km. Meta usytuowana będzie na Parkingu przy Hali Sportowej .

Trasa biegowa

Trasa rowerowa

Plan Sytuacyjny

SCHEMAT STREFY ZMIAN

created by e-studio17.pl | all rights reserved!