facebook youtube instagram

Drodzy Zawodnicy, Partnerzy, Sponsorzy i Przyjaciele

Walczyliśmy do końca, jednak z wielkim smutkiem ogłaszamy, że w związku z nieustającą pandemią COVID-19 i obowiązującymi obostrzeniami, jesteśmy zmuszeni przenieść
5. jubileuszową edycję ChampionMan Duathlon Czempiń i Mistrzostwa Polski w duathlonie na dystansie średnim na nowy termin: 8 maja 2021.

Jednocześnie, w porozumieniu z Polskim Związkiem Triathlonu informujemy, że w tym roku nie odbędą się Mistrzostwa Polski na dystansie średnim.

Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, przy podjęciu której kierowaliśmy się przede wszystkim troską o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, kibiców, wolontariuszy, wszystkich osób zaangażowanych w organizację, a także mieszkańców Czempinia i okolic.

Ponadto, w związku z aktualnie obowiązującymi ograniczeniami nie mamy możliwości i nie ma zgody na zorganizowanie zawodów sportowych z udziałem blisko 1000 zawodników i 3000 kibiców.

Championman to nie tylko wspaniałe zmagania sportowe. Klimat wydarzenia od lat tworzy wiele czynników, bez których nasze zawody nie byłyby takimi do jakich Was przyzwyczailiśmy.

Nie ma zatem możliwości zorganizowania imprezy uwzględniając wszystkie unikatowe elementy, które tworzyły Championmana:

-ceremonii otwarcia Mistrzostw Polski z należnym jej splendorem;

– wyjątkowych zawodów dziecięcych Championkids Duathlon;

-przebogatej strefy finiszera z naszymi lokalnymi produktami i przysmakami;

-cudownych stref kibica przygotowanych przez sołectwa i mieszkańców;

– piknikowej strefy aktywności i wypoczynku dla dzieci, rodziców i kibiców;

– strefy expo;

– koncertu.

Prosimy o wykazanie zrozumienia dla tej wyjątkowej sytuacji. Wierzymy, że przez ostatnie lata, kiedy wspólnie tworzyliśmy to wspaniałe wydarzenie sportowe, dostarczyliśmy Wam wielu niezapomnianych chwil i sportowych wrażeń i, że mimo trudności jakie stanęły nam wszystkim na drodze, już 8 maja 2021 roku ponownie spotkamy się na starcie ChampionMan Duathlon Czempiń.

Liczymy na Was.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia. Do zobaczenia

Organizator 

Piotr i Izabela Lisieccy                                           

PonoKai Sport & Event                                           

 
Partner Strategiczny
Konrad Malicki
Burmistrz Gminy Czempiń
created by e-studio17.pl | all rights reserved!