facebook youtube instagram

COCCODRILLO CHAMPIONKIDS DUATHLON
ZAWODY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

W samym środku wiosny 10-11 maja 2024 roku, Czempiń ponownie zamieni się w magiczne miejsce, gdzie pasje spotykają się z marzeniami podczas ósmej edycji
CHAMPIONMAN DUATHLON CZEMPIŃ

COCCODRILLO CHAMPIONKIDS DUATHLON CZEMPIŃ to wydarzenie, które rozbudza ducha rywalizacji w sercach najmłodszych, jest nie tylko sportowym świętem, ale przede wszystkim świętem emocji, radości i niezapomnianych wspomnień.

W tym roku, podobnie jak w latach minionych, to właśnie dzieci i młodzież swoją energią i zapałem rozpoczną to niezwykłe święto duathlonu. Coccodrillo ChampionKids to nie tylko zawody; to przestrzeń, gdzie każdy młody sportowiec, niezależnie od wieku, może poczuć się jak prawdziwy champion.

Naszym wiernym towarzyszem w tej przygodzie, od samego początku, jest Coccodrillo – marka, która nie tylko ubiera młode talenty, ale również wspiera ich sportowe dążenia. W piątkowe popołudnie, 10 maja, nasze ChampionKidsy wyruszą na trasę, by zmierzyć się z wyzwaniami, które na nich czekają.

Dla naszych młodych bohaterów przygotowaliśmy nie tylko bogaty pakiet startowy z pamiątkową koszulką od Coccodrillo, ale również pamiątkowy medal, który będzie symbolem ich odwagi, determinacji i radości z udziału w zawodach.

Rozpoczniemy od startów najmłodszych sportowców, maluchów w wieku 1-2 lata (Kids 1) oraz 3-4 lata (Kids 2), gdzie przede wszystkim liczy się radość z ruchu i zabawy. W tych kategoriach nie wyłaniamy zwycięzców- każdy uczestnik jest dla nas Zwycięzcą, a zasady fair play są naszym priorytetem.

Dzieci z kategorii Kids 1 zaczynają od etapu rowerowego nastepnie przechodzą do biegu. Natomiast dla dzieci z pozostałych kategorii, przygotowaliśmy prawdziwe wyzwanie w postaci klasycznego duathlonu, gdzie każdy etap – od biegu, przez jazdę na rowerze, aż po kolejny bieg – jest krokiem do odkrycia w sobie prawdziwego ducha sportowca. Chcemy, aby młodzi adepci multisportu nie tylko doskonalili swoje umiejętności, ale również uczyli się, jak prawidłowo przebiegają zawody duathlonowe. Tak więc zaczniemy biegiem bez kasku, zakładamy go w strefie zmian, a po etapie rowerowym kask zdejmujemy i biegniemy do mety (bez kasku )

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, by dołączyły do nas w tej wyjątkowej podróży po świecie sportu, pasji i niezapomnianych wrażeń podczas ósmej edycji Coccodrillo ChampionKids Duathlon w Czempiniu. Razem stwórzmy historię pełną emocji, wyzwań i triumfów!

Coccodrillo ChampionKids to wyjątkowe zawody w samym sercu miasteczka duathlonowego Championmana:

Święto dziecięcego duathlonu

Największe zawody duathlonowe dla dzieci w Polsce – co roku kilkaset dzieci i młodzieży podejmuje to wyzwanie

Najwyższy poziom organizacji zawodów multisportowych dla dzieci.

Hala sportowa, gdzie będzie mieściło się biuro zawodów oraz cały teren zostanie w pełni udostępniony najmłodszym zawodnikom

W strefie zmian stojaki na rowery regulowane i dopasowane do dziecięcych kategorii.

Wyjątkowa strefa rodzinnej aktywności.

HARMONOGRAM

Zawody dla dzieci odbędą się w piątek 10 maja 20124.  W godzinach popołudniowych. Pracujemy nad dopracowaniem harmonogramu, aby nasze zawody przebiegły jak najsprawniej. Wkrótce opublikujemy wszystkie szczegóły - dziękujemy za cierpliwość i już nie możemy się doczekać, aby się z Wami podzielić!

Regulamin

Poznaj kluczowe zasady i przygotuj się do rywalizacji – zapraszamy do przeczytania regulaminu, by nic nie stało na drodze do Twojego sukcesu!

Opłaty i pakiet startowy

Opłata za udział w zawodach zmienia się w zależności od tego,  kiedy to zrobisz. Im wcześniej się zapiszesz, tym mniej płacisz. Dołącz do nas!

Wyniki zawodów

Rozumiemy, jak ważne są wyniki dla każdego zawodnika i dlatego dajemy tobie możliwość porównywania osiągnięć, tutaj znajdziesz  wyniki z wszystkich edycji

Galerie zawodów

Galeria zawodów to okno na świat emocji, pasji i niezapomnianych chwil, które przeżyłeś jako zawodnik. Poczuj ponownie tą atmosferę.

created by e-studio17.pl | all rights reserved!