facebook youtube instagram

W związku ze zmianą terminu zawodów, rejestracje i opłaty startowe automatycznie przechodzą na zawody 8 maja 2021 w postaci vouchera.

Wierzymy, że spotkamy się z Wami wszystkimi, jednak ze względu na przesunięcie imprezy, przygotowaliśmy cztery możliwości:

  1. Chcesz wystartować na Championman Duathlon Czempiń 08 maja 2021

Nic nie musisz robić, otrzymujesz od nas voucher, dzięki któremu Twoja rejestracja automatycznie przechodzi na kolejny rok;

  1. Jeżeli nie pasuje ci nowy termin 08 maja 2021 możesz przepisać voucher na start na edycje w 2022roku.

Na tą decyzją masz czas do 31.12.2020 informując nas o tym na email biuro@duathlonczempin.pl

    3. Przepisujesz pakiet na innego zawodnika

Masz możliwość przeniesienia pakietu startowego na innego zawodnika bez żadnych dodatkowych opłat, do 30 września  2020 roku;

  1. Zwrot całości kwoty wpisowego na zasadach przewidzianych w ustawie z dnia 2 marca 2020 r. oszczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Jeżeli chcecie skorzystać z ostatniej opcji napiszcie do nas na adres biuro@duathlonczempin.pl w nieprzekraczalnym terminie 30.09.2020.

Przypominamy również, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, wobec osób, które dotychczas wyraziły zgodę na otrzymanie vouchera w postaci przeniesienia albo przepisania pakietu na kolejny rok, nie ma zastosowania opcja nr 3.

Drodzy zawodnicy pamiętajcie, osoby które otrzymają zwrot będą mogły zapisać się ponownie na zawody, ale według obowiązującej tabeli opłaty startowej.

Ponadto informujemy, że zapisy Na ChampionMan Duathlon Czempiń 2021 będą kontynuowane według obecnej tabeli opłat aż do wyczerpania limitów, które na dzień dzisiejszy wynoszą: Dystans sprint 550 osób i dystans średni 550 osób.

 

Na koniec gorąca prośba od nas, organizatorów.

Jak możecie się domyślać, stworzenie największej imprezy duathlonowej w Polsce to rok wytężonej pracy, a stworzenie Championmana w takiej postaci  to kilkuletni wysiłek.

Od września 2019 przygotowywaliśmy dla Was jubileuszową piątą edycję ChampionMana. Miała być wyjątkowa. Pracowaliśmy nad wszystkimi aspektami zawodów, tymi sportowymi i dodatkowymi atrakcjami.

Większość elementów pakietów startowych została już dawno zamówiona i opłacona. Tak samo jak projekty tymczasowej organizacji ruchu, który był w tym roku już dwa razy opracowywany i przygotowywany (na maj i wrzesień).

W związku z tym, że ponieśliśmy już znaczną część kosztów związanych z organizacją zawodów, chcemy zachęcić Was do przeniesienia swojego wpisowego na kolejny sezon i skorzystania z opcji numer 1.

Będziemy wdzięczni za wsparcie, które okażecie w ten sposób, a my odwdzięczymy się wspaniałymi zawodami w 2021 roku.

Mamy nadzieję, że mimo trudności jakie stanęły nam wszystkim na drodze życiowej, spotkamy się na mecie ChampionMan Duathlon Czempiń 08 maja 2021.

 

Wkrótce uaktualnione zostaną regulaminy pod kątem zawodów 2021.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia. Do zobaczenia.

Piotr i Izabela Lisieccy

PonoKai Sport & Event

created by e-studio17.pl | all rights reserved!