facebook youtube instagram
Miło nam poinformować, że marka Jabra została partnerem szóstej edycji ChampionMan Duathlon Czempiń 2022. 🥳
Jabra to wiodąca na świecie marka rozwiązań audio i wideo, w tym dedykowanych do współpracy profesjonalnej – stworzona z myślą o wzmocnieniu pozycji jej klientów dzięki możliwości korzystania ze znakomitych produktów zarówno konsumenckich, jak i biznesowych.
Jako dumny członek GN Group nie ustaje w wysiłkach, by ludzie mogli słyszeć więcej, robić więcej, a tym samym żyć intensywniej, niż kiedykolwiek było to możliwe.
Doskonałe rozwiązania Jabra to efekt pionierskiej pracy realizowanej przez 150 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć firmie zintegrowane narzędzia komunikacyjne dla firm z sektora call center, biur i współpracy, które pomagają profesjonalistom pracować efektywniej z dowolnego miejsca, a także bezprzewodowe słuchawki true wireless, w tym douszne, które pozwalają konsumentom cieszyć się znakomitą jakością połączeń, muzyki oraz multimediów.
Firma GN, założona w 1869 roku, działa w 100 krajach na świecie, oferując:
✔️ innowacyjność,
✔️ niezawodność
✔️ wygodę użytkowania.
GN zatrudnia ponad 7 000 osób, a jej roczny przychód wyniósł w 2021 roku 15,8 mld DKK, z czego 10,4 mld DKK wygenerowało GN Audio GN Audio zatrudnia 1900 osób, a jej przychody to ok. 8,7 mld DKK. GN jest notowana na giełdzie Nasdaq w Kopenhadze. GN sprawia, że życie brzmi lepiej.
created by e-studio17.pl | all rights reserved!