facebook youtube instagram

W piątek w księgarni empik w Poznaniu mieliśmy okazję spotkać się, porozmawiać, a także zdobyć autograf dwóch ważnych dla nas osób. Jerzy Gorski bohater książki i filmu „Najlepszy” to nasz mentor. Osoba która wspiera nas, motywuje i od samego początku jest z nami przy organizacji ChampionMan Duathlon Czempiń. O Jerzym już pisaliśmy. Warto wspomnieć jeszcze, że Jurek to organizator kilku edycji pucharu Europy i Mistrzostw Europy w Głogowie, właśnie w duathlonie.

Łukasz Grass natomiast inspiruje nas swoimi licznymi felietonami i artykułami, ale przede wszystkim postawą sportowca zakochanego w triathlonie. Łukasz ma w ostatnich latach olbrzymi wkład w popularyzację triathlonu w Polsce, a jak wiadomo triathlon i duathlon to jedna rodzina 🙂
Łukasz Grass to nie tylko autor wspaniałej książki „Najlepszy” ale także autor książki ”Trzy mądre małpy”, założyciel Akademia Triathlonu, a obecnie także redaktor naczelny polskiej wersji Business Insider Polska . Łukasz Grass to także uczestnik niezliczonej liczby zawodów triathlonowych( siedem raz ukończył pełnego IRONMANA ,kilkanaście tzw. „połówek” , a także zakwalifikował się i wystartował na Mistrzostwach Świata Ironman 70.3 w Las Vegas w kategorii wiekowej 35–39 lat).
Bardzo dziękujemy za spotkanie i cieszymy się, że smakował czempiński sernik przygotowany przez Izabela Lisiecka organizatorkę i dyrektora zawodów ChampionMan Duathlon Czempiń.
#duathlonCzempiń
#osiagajWięcej
#duathlonnr1wPolsce
#Najlepszy


#OsiągajWięcej
#duathlonCzempiń

created by e-studio17.pl | all rights reserved!