facebook youtube instagram

TRASA DYSTANS SPRINT

Trasa biegowa- bieg1- 5 km i strefa T1

Na Dystansie Sprint do pokonania będzie 1 pętla (5 km). Start rozpocznie się w okolicy Hali Sportowej  i wiedzie ulicami : Borówko Stare- Chłapowskiego – Kuczmerowicza –Kolejowa, gdzie będzie punkt nawrotowy. Pętla w formie agrafki. Na całej trasie obowiązuje poruszanie się lewą stroną jezdni. Strefa zmian T1- zlokalizowana jest na Parkingu przy Hali Sportowej  . Na całej trasie nawierzchnia asfaltowa. Na trasie biegowej będą usytuowane dwa punkty odżywcze.

Trasa rowerowa-20km i strefa T2

Jedna pętla trasy kolarskiej liczy 20km. Na Dystansie Sprint do pokonania będzie 1 pętla. Trasa rowerowa rozpoczyna się w okolicy Hali Sportowej  i wiedzie ulicą Borówko Stare w kierunku Borowa i dalej Gorzyczki- Stary Gołębin – Donatowo (na trasie do Donatowa będzie znajdował się punkt nawrotowy). Trasa płaska i szybka, z bardzo dobrą jakością asfaltu. Pętla rowerowa w formie agrafki. Ruch dwukierunkowy, poruszanie się po trasie rowerowej przy prawej krawędzi jezdni, zakaz przekraczania osi jezdni. Podczas konkurencji rowerowej obowiązują zasady ruchu drogowego (ruch prawostronny). Kask obowiązkowy na całej trasie kolarskiej. Ruch drogowy będzie całkowicie zamknięty. Zawody w konwencji bez draftingu! (zabroniona jest jazda na rowerze w odległości mniejszej niż 10m za innym zawodnikiem). Strefa zmian T2- zlokalizowana jest na Parkingu przy Hali Sportowej „Herkules”. Na trasie rowerowej będzie usytuowany jeden punkt odżywczy.

Trasa biegowa- bieg2- 2,5km

Po wybiegnięciu ze strefy T2 biegniemy ponownie trasą biegu 1 i pokonujemy 1 pętlę 2,5km. Meta usytuowana będzie na Parkingu przy Hali Sportowej .

Trasa biegowa

Trasa rowerowa

Plan sytuacyjny

Schemat strefy zmian

created by e-studio17.pl | all rights reserved!