facebook youtube instagram
Drodzy zawodnicy.
Został miesiąc do zawodów.

Otrzymujemy od Was wiele zapytań dlatego uważamy że jesteśmy Wam winni informacje jak wygląda obecnie sytuacja z zawodami.

Na ten moment i jest to niezmienne od kilku miesięcy z determinacją walczymy o przeprowadzenie zawodów zarówno dla dorosłych jak i dzieci w planowanym terminie 7-8 Maja 2021.

Zarówno nam organizatorom , władzom miasta Czempinia, a także Polskiemu Związkowi Triathlonu bardzo zależy na zorganizowaniu wydarzenia.
Opracowaliśmy wytyczne sanitarne i zabezpieczenia, które mają zostać wdrożone w ramach przeciwdziałaniu rozprzestrzenienia się COVID 19 podczas zawodów sportowych ChampionMan Duathlon Czempiń, żebyście mogli bezpiecznie startować.

Posiadamy rekomendacje Polskiego Związku Triathlonu.

Codzienne monitorujemy jak zmienia się sytuacja z pandemią i jak zmieniają się rozporządzenia żeby być na bieżąco i wdrażać odpowiednie procedury.

Wszystkie wnioski, projekty i pisma zostały dawno opracowane i złożone do właściwych urzędów i jesteśmy praktycznie przygotowani do przeprowadzenia zawodów i pozostaje nam czekać bo tego czy uzyskamy ostateczne pozwolenie na przeprowadzenie zawodów nie wiemy i ta niepewność jest dla nas jako organizatorów najgorsza.

Niepewność to uczucie, które nam gości od ponad roku ale jeżeli tylko uzyskamy pozwolenie żeby można było zorganizować piątą jubileuszową edycję Championman Duathlon Czempiń to obiecujemy że będziemy w formie i mimo, że z ograniczeniami to godnie Was przyjmiemy!

Liczymy, że w najbliższym czasie wszystko się wyjaśni.

Trzymajcie się. My się nie poddajemy czego i Wam życzymy!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
created by e-studio17.pl | all rights reserved!